tel668 895 894

fbinstagram

 

Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Nasz pomysł na prezent to voucher na dowolny zabieg w naszej klinice.

Zabieg może być na konkretny zabieg lub być kwotowy. Więcej informacji pod nr telefonu: tel668 895 894

 

Regulamin korzystania z Bonów Podarunkowych w J&J Art Derma Clinic:
1.WydawcąBonów Podarunkowych jest firma J&J Art Derma Clinic Sp. z o.o. 35-611 Rzeszów, ul. Powstańców Wielkopolskich 2 NIP 8133779245
2. Bony Podarunkowe skierowane są do osób, które ukończyły 18 lat.
3. Bony podarunkowe upoważniają okaziciela do skorzystania z darmowych zabiegów oferowanych w J&J Art Derma Clinic zgodnie z rodzajem posiadanego Bonu.
4.W ofercie dostępne są następujące rodzaje bonów podarunkowych:
a) Bony wartościowe, na kwotę określoną na dokumencie bonu podarunkowego.
b) Bony zabiegowe, wystawiane na konkretny zabieg(i) w zależności od okoliczności, na życzenie klienta.
5.Bony podarunkowe dostępne są w sprzedaży i można je nabyć za dowolna kwotę -nie mniejszą jednak niż 100 zł.
6.Bon podarunkowy nie może zostać zwrócony ani wymieniony na gotówkę, nie może również zostać wymieniony na produkt.
7.Istnieje możliwość dopłaty do posiadanego Bonu, jeśli osoba obdarowana chcesz korzystać z usług, których wartość przewyższa wartość bonu.
8.Okres ważności bonu podarunkowego wynosi maksymalnie 3 miesiące od dnia jego sprzedaży, zgodnie z datą widniejącą na dokumencie bonu podarunkowego.
9.Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści dokumentu bonu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności bonu podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec J&J Art Derma Clinic z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.
11.Usługazostanie wykonana wyłącznie po okazaniu ważnego bonu podarunkowego.
12.Posiadacz bonu zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty –rezerwacja odbywa się telefonicznie lub osobiście w J&J Art Derma Clinic z wyprzedzeniem tygodniowym.
13.W uzasadnionych przypadkach, gdy wykorzystanie bonu podarunkowego przez jego posiadacza nie jest możliwe, posiadacz bonu podarunkowego może go przekazać osobie trzeciej.
14.Nieodpowiadamy za zgubienie bądź uszkodzenie bonów podarunkowych.
15. Jest możliwość zamówienia Bonu Podarunkowego drogą pocztową, przy dokonaniu wcześniej przelewu oraz opłaceniu opłaty przesyłki.
16. Kupujący bon podarunkowy jak również posiadacz bonu podarunkowego zobowiązani są do zapoznania się z niniejszym Regulaminem

poznaj naszą ofertę

Oferujemy szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny oraz ginekologii estetycznej – depilacja laserowa, powiększanie ust, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa to tylko niewielki wycinek przeprowadzanych w naszej klinice zabiegów. Zespół naszych specjalistów to wykwalifikowana kadra, korzystająca z najnowszych odkryć, jakie oferuje medycyna estetyczna. Przed wykonaniem zabiegu specjalista zapoznaje się z oczekiwaniami pacjenta, aby móc zaproponować najbardziej korzystne rozwiązania, przynoszące optymalne efekty.

Z myślą o naszych pacjentach przygotowaliśmy pakiety zabiegów w korzystnych cenach, a także oferty specjalne. Natomiast nasze vouchery to fantastyczny pomysł na prezent – zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą - wybierz odpowiedni dział i zobacz dostępne zabiegi.

Screenshotkjh

voucher

więcej

oferta specjalna

oferta specjalna

więcej

pakiety na twarz

pakiety na twarz

więcej

pakiety na cialo

pakiety na ciało

więcej

profesjonalizm w każdym calu

Personel Naszej Kliniki stanowią doświadczeni lekarze medycyny estetycznej oraz specjaliści z zakresu dermatologii i ginekologii. Poprzez systematyczny udział w kongresach, szkoleniach krajowych i zagranicznych stale podnoszą swoje kwalifikacje. Medycyna estetyczna to jedna z najbardziej dynamicznych gałęzi medycyny. Obecnie świat ciągle się zmienia. Poszerzanie wiedzy o nowe rozwiązania pozwala nam oferować pacjentom najbardziej korzystne rozwiązania.

wybierz swoją klinikę odpowiedzialnie

Połączenie wieloletniego doświadczenia oraz wykonywania zabiegów na najnowocześniejszym sprzęcie gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość świadczonych usług.

najlepsze dla ciebie

Medycyna estetyczna jest odpowiedzią na potrzeby społeczeństwa. Każda kobieta i każdy mężczyzna wymagają indywidualnie dobranych zabiegów. Razem z personelem naszej kliniki ustalimy optymalny program zabiegowy dający maksimum satysfakcji dla Ciebie. Co jest dla nas ważne? Staramy się tak dobierać zabiegi, aby były najmniej inwazyjne dla pacjenta, a przyniosły najbardziej wymierne efekty. Niedoskonałości często są nie tylko powodem wstydu, wycofania z życia towarzyskiego, ale również utrudniają codzienne życie, będąc przyczyną dyskomfortu. Niektóre z nich na co dzień mogą być ukryte pod ubraniami, włosami, makijażem, w rzeczywistości jest to wyłącznie przybranie maski, ukrycie problemu, zamiast dotarcie do jego źródła i walka z nim. Naszym celem jest przywrócenie pacjentowi radości z życia, a także komfortu psychicznego.

 

Zgłoś się do nas! Zapraszamy Cię do naszego świata piękna!

nasi specjaliści

 

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

W naszej klinice najważniejszy jest pacjent. Nikogo nie oceniamy, nie bagatelizujemy problemów, staramy się zrozumieć potrzeby pacjenta, a następnie zaoferować najkorzystniejsze rozwiązania. Nasz zespół tworzy grono specjalistów, do pracy wykorzystujemy najwyższej jakości, innowacyjny sprzęt. Dbamy o bezpieczeństwo zabiegów, a uśmiech i zadowolenie pacjenta są dla nas najważniejsze.

W klinice J&J ART DERMA CLINIC Rzeszów czekamy na Ciebie! Umów wizytę! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy rozwiać wątpliwości.

J&J Art Derma Clinic Sp. z o.o.

Powstańców Wielkopolskich 2
35-611 Rzeszów

telefon: 668 895 894
e-mail: kontakt@artdermaclinic.pl

Pn – Pt: 8:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 14:00

Social media:

fbinstagram