tel668 895 894

fbinstagram

zakl medycyna estetyczna

Stymulatory tkankowe

Twarz jest wizytówką kobiety oraz mężczyzny. To właśnie na twarzy pojawiają się pierwsze, widoczne oznaki starzenia. Skutkiem niepodjęcia skutecznych działań jest zmiana wyglądu. Zmarszczki oraz utrata objętości skóry dodają nawet kilku lat. Warto zastanowić się nad wykonaniem zabiegu odmładzającego, aby znów czuć się pięknie oraz atrakcyjnie. W naszej klinice wykonujemy modelowanie twarzy przy użyciu wypełniacza Crystals. Jest to preparat na bazie hydroksyapatytu wapnia, który nie tylko pełni rolę wypełniacza, ale również stymuluje skórę.

Przebieg zabiegu

Preparat jest wprowadzany pod skórę przy użyciu igieł. Przed iniekcją pacjent znieczulany jest miejscowo. Po wprowadzeniu wypełniacza specjalista masuje miejsca poddane zabiegowi. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do swoich codziennych zajęć.

Zabiegi z hydroksyapatytem wapnia stosowane są w celu poprawy objętości skóry, poprawy owalu twarzy oraz zniwelowania zmarszczek. Umożliwia modelowanie twarzy w sposób nieinwazyjny.
Działanie preparatu polega na odbudowie struktury skóry oraz na stymulacji produkcji naturalnego kolagenu, który odpowiada za sprężystość skóry.

Produkt jest na tyle uniwersalny, że można go zastosować niemal na całej twarzy. Efekt zabiegu jest widoczny od razu i utrzymuje się nawet do 2 lat. Crystalys jest biokompatybilny i biodegradowalny.

Po wykonaniu zabiegu widoczne są zaczerwienienia, a także ślady wkuć. Może pojawić się również niewielki obrzęk. Objawy te powinny ustąpić samoistnie po upływie około dwóch, trzech dni. Reakcja w dużej mierze zależy od indywidualnych predyspozycji. W przypadku bólu należy zażywać dostępne środki przeciwbólowe.

Modelowanie twarzy za pomocą Crystals to fantastyczna alternatywa dla innych zabiegów medycyny estetycznej, umożliwiających lifting twarzy. W szczególności dla operacji plastycznych. Modelowanie twarzy jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy kilka chwil, aby znacznie odmłodzić swój wygląd.

Wskazania do zabiegu

Zabieg umożliwia modelowanie twarzy - niechirurgiczną korektę wybranych miejsc twarzy:

 • modelowanie policzków, okolic kości jarzmowej, linii żuchwy,
 • modelowanie grzbietów rąk,
 • likwidacja bruzd nosowo–wargowych,
 • likwidacja linii marionetki,
 • niechirurgiczna plastyka nosa,
 • optyczne powiększenie oka,
 • plastyka płatków ucha,
 • korekta brody oraz podbródka.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem wypełniacza Crystals jest bezpieczny, choć występują pewne przeciwwskazania do jego wykonania, takie jak:

 • ciąża, karmienie piersią,
 • infekcje skóry,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • choroby tkanki łącznej.

Medycyna estetyczna bardzo dynamicznie się rozwija. W naszej klinice J&J Art Derma Clinic Rzeszów przeprowadzamy różne zabiegi, dzięki którym możliwe jest uzyskanie zadowalających dla pacjenta efektów. Zachęcamy do zapoznania się z zabiegami takimi jak mezoterapia igłowa, toksyna botulinowa, osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy. Wykonujemy także modelowanie ust, modelowanie sylwetki oraz wiele innych zabiegów.  

J&J Art Derma Clinic Sp. z o.o.

Powstańców Wielkopolskich 2
35-611 Rzeszów

telefon: 668 895 894
e-mail: kontakt@artdermaclinic.pl

Pn – Pt: 8:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 14:00

Social media:

fbinstagram