tel668 895 894

fbinstagram

lek. med. jerzy maciąg

Jerzy Maciag

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyłem w 1996 roku. Specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii uzyskałem w 2006. W 2016 roku z wyróżnieniem ukończyłem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Aktualnie jestem Lekarzem Kierującym Oddziałem Dermatologicznym w Stalowej Woli (od 2009 roku) oraz współzałożycielem J&J Art. Derma Clinic.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Ant-Aging. Od czerwca 2016 roku pełnię funkcję Wiceprzewodniczącego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego – Oddział Lublin.
Szczególnie interesuję się zastosowaniami laserów w medycynie i dermatologii estetycznej oraz nowoczesnymi terapiami łuszczycy (leczenie biologiczne) i leczeniem ciężkich postaci trądzików izotretynoiną doustną.
Zabiegi medycyny estetycznej wykonuję od 1998 roku. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i kongresach (zarówno na terenie kraju oraz zagranicznych). Bardzo często stosuję techniki łączone (kwas hialuronowy, toksyna, nici, osocze bogatopłytkowe) co pozwala na uzyskanie optymalnego efektu odbudowy skóry i modelowania sylwetki twarzy. Wieloletnia praca i zebrane doświadczenie pozwalają mi na dobranie optymalnych technik dających satysfakcję Pacjentom z wykonywanych zabiegów.

J&J Art Derma Clinic Sp. z o.o.

Powstańców Wielkopolskich 2
35-611 Rzeszów

telefon: 668 895 894
e-mail: kontakt@artdermaclinic.pl

Pn – Pt: 8:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 14:00

Social media:

fbinstagram