tel668 895 894

fbinstagram

lekarz joanna chmielewska

lekarz Joanna Chmielewska

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studiów podyplomowych "Medycyna Estetyczna dla Lekarzy". Aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii. Jestem współzałożycielką J&J Art Derma Clinic.

Zajmuję się leczeniem schorzeń z zakresu dermatologii i wenerologii, dermatoskopią, wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej oraz laserochirurgii.Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i kongresach medycyny estetycznej oraz dermatologii i wenerologii w Polsce i za granicą.

W medycynie estetycznej jestem szczególnie zainteresowana zabiegami biorewitalizacji i poprawy jakości skóry, medycyną przeciwstarzeniową oraz laseroterapią. W dermatologii terapią biologiczną ciężkich postaci łuszczycy. Wykonywanie zabiegów opartych na najnowszej wiedzy medycznej, stosowanie bezpiecznych technik oraz zdobyte doświadczenie pozwala mi na optymalne dopasowanie terapii do potrzeb Pacjenta oraz uzyskanie jak najlepszych rezultatów zabiegowych.

J&J Art Derma Clinic Sp. z o.o.

Powstańców Wielkopolskich 2
35-611 Rzeszów

telefon: 668 895 894
e-mail: kontakt@artdermaclinic.pl

Pn – Pt: 10:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 14:00

Social media:

fbinstagram