artdermaclinic.pl

Blog o medycynie, modzie, urodzie i stylu życia

NOVAERUS Protect 200
Zakupy

NOVAERUS Protect 200

Urządzenia do dezynfekcji powietrza powinny znajdować się w każdym pomieszczeniu, w którym w tym samym czasie przebywa większa liczba osób. NOVAERUS nv200 to sprzęt stworzony do ciągłej dekontaminacji powietrza, który pozwala także na wyeliminowanie zapachów unoszących się w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki temu urządzeniu możliwa jest dezynfekcja powietrza plazmą. Polega ona na niszczących uderzeniach składających się z wielu procesów wykonywanych w tym samym czasie, które pozwalają pozbyć się patogenów znajdujących się w powietrzu.

NOVAERUS Protect 200 – specyfikacja techniczna

Urządzenia oczyszczające powietrze NOVAERUS Protect 200 zostały wyposażone w jedną niskoenergetyczną cewkę plazmową, która pracuje w połączeniu z jednobiegunowym wentylatorem. Sprzęt ten zasilany jest kablem, którego długość sięga 2,5 m. Podłączając dekontaminator do gniazdka elektrycznego, nie musimy obawiać się wysokich rachunków za zużycie prądu. Urządzenie to pobiera jedynie 20 W. W tym ciągu jednej godziny przez wentylator może przepłynąć aż 80 m3 powietrza. NOVAERUS Protect 200 pracuje bardzo cicho. W momencie, gdy go uruchomimy, możemy zapomnieć o jego istnieniu, a to wszystko dzięki niskiemu poziomowi hałasu, który wynosi tylko 35 dB. Urządzenie może rozpocząć pracę w pomieszczeniach, w których temperatura powietrza mieści się w przedziale 10-35oC, a względna wilgotność wynosi 10-75%. NOVAERUS Protect 200 spełnia wszystkie normy ISO oraz jest wpisany w rejestr sprzętów medycznych. Posiada także atest PZH.

Technologia plazmowa NanoStrike – jak działa?

W urządzeniach do dekontaminacji powietrza NOVAERUS została zastosowana technologia NanoStrike, która wykorzystuje wyładowania plazmy atmosferycznej, podobne do tych powstających w trakcie burzy. Uderzenia piorunów powodują zniszczenie oraz unieszkodliwienie drobnoustrojów unoszących się w powietrzu już na poziomie ich DNA. Dzięki temu niemożliwa jest regeneracja wirusów oraz bakterii znajdujących się w powietrzu.

NOVAERUS Protect 200 – zastosowanie

Urządzenie do dekontaminacji powietrza NOVAERUS Protect 200 może być wykorzystywane w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki niemu możliwa jest ochrona przed wirusami w recepcjach, łazienkach, biurach oraz salach szpitalnych czy też autobusach szkolnych. Ochrona przed bakteriami, którą zapewnia ten sprzęt, sprawia, że możliwa jest także dezynfekcja powietrza w gabinecie stomatologicznym, gdzie podczas leczenia zębów do powietrza może przedostać się wiele mikroorganizmów. NOVAERUS Protect 200 jest cenionym dekontaminatorem pozwalającym pozbyć się SARS-COV-2 aż w 99,99% w 300 minut. Z nim uzyskasz biologicznie czyste powietrze w wielu pomieszczeniach, których powierzchnia nie przekracza 40 m3.