artdermaclinic.pl

Blog o medycynie, modzie, urodzie i stylu życia

Lifestyle Moda Uroda

Wybieramy garnitur slim

Większość osób wychodzi z błędnego założenia, że samo założenie garnituru może obdarzyć noszącą go osobę wyglądem człowieka sukcesu. O ile rzeczywiście osoby noszące garnitur są powszechnie uważane za będące bardziej kompetentne, odpowiedzialne oraz godne zaufania, to jeżeli garnitur nie zostanie odpowiednio dobrany, mający go na osobie człowiek może wywołać odwrotny efekt. W takiej sytuacji mężczyzna w niedopasowanych garniturze wygląda śmiesznie i niezdarnie. Co wato wiedzieć? Kiedy zdecydować się na garnitur slim?

Odpowiedni fason garnituru

Śmieszny i niezdarny wygląd mężczyzny w garniturze jest jedynie rezultatem źle dobranego do sylwetki fasonu! Jest to doskonała informacja dla wszystkich tych, którzy uważają, że nie prezentują się dobrze w eleganckich i stylowych ubraniach. Jest więcej niż pewne, że jest to rezultat nieodpowiednio dobranego garnituru. Szczęśliwie przestrzegając kilku podstawowych zasad oraz nabywając wiedzę na temat podstawowych rodzajów garniturów każdy mężczyzna może prezentować się jak wybitny biznesmen. Co należy wiedzieć?

Wybierając odpowiednią marynarkę, która będzie się doskonale układać i gwarantować komfort należy pamiętać, że współcześnie producenci zaoferować mogą dwa podstawowe rodzaje marynarek. W sprzedaży dostępne są:

– marynarki jednorzędowe,
– marynarki dwurzędowe.

Aktualnie najpopularniejszym rozwiązaniem są marynarki jednorzędowe, które najczęściej zapinane są za pomocą jednego guzika. Niemniej jednak w ofercie odnaleźć można również modele, do których zapięcia konieczne jest wykorzystanie dwóch lub trzech guzików. Z pewnością jest to świetnie układająca się marynarka, którą można szybko zapiąć i rozpiąć.

W przypadku marynarek dwurzędowych mamy do czynienia z rozwiązaniem, które rzadziej można spotkać na sklepowych wystawach, ze względu na swój nieestetyczny wygląd. Taka marynarka charakteryzuje się dwoma rzędami zapinanych guzików, przez co nie tylko źle układa się na ciele, ale wręcz pogrubia. Jak wygląda sytuacja w przypadku spodni garniturowych?

W przypadku spodni, jeżeli mężczyzna ma wyglądać atrakcyjnie, należy za wszelką cenę unikać szerokich spodni do garnituru. Takie modele są wyjątkowo nieatrakcyjne i niszczą proporcje nawet najlepszej sylwetki. Najlepszym wyborem będą spodnie posiadające delikatnie zwężane nogawki.

Dobór garnituru

Należy pamiętać, dobrze wyglądający garnitur to taki, który prawidłowo przylega do ciała. Oczywiście nie może on być zbyt ciasny, ale powinien być idealnie dopasowany do sylwetki. Aktualnie kupujący może wybrać garnitur slim lub super slim oraz garnitur klasyczny.